Aktualności : Kolejny dobry tydzień dla zawodników TenisWil.
2023/6/19 19:08:00 ( 262 reads )

Mateusz Bańbuła, Kornel Nagórski
   i Gustaw Będzia zwyciężyli w turniejach
   Skrzatów (do lat 12).

W dniach 10 - 12 czerwca, w Pobiedziskach odbył się turniej dziewcząt oraz chłopców w kategorii do lat 12 - kategoria Skrzatów.
Wśród 14 tenisistów wystąpił reprezentant TenisWil - Mateusz Bańbuła. Nasz zawodnik wygrał 3 mecze w fazie eliminacyjnej, tym samym wychodząc z grupy na 1 miejscu.
W fazie finałowej, Mateusz wygrał kolejne 3 mecze, pokonując w finale tenisistę ZKT Zielona Góra - Ksawerego Nowaka 7-5, 6-2.

W dniach 16 - 19 czerwca na kortach warszawskiej Spójni rywalizowali tenisiści TenisWil, również w kategorii do lat 12.
Najlepszym tenisistą w grze pojedynczej okazał się nasz reprezentant Kornel Nagórski, który w finale pokonał Oliwiera Zejera (UKS RP SPORT Olsztyn) 6-2, 6-4.
W turnieju deblowym para TenisWil Kornel Nagórski - Gustaw Będzia wywalczyła pierwsze miejsce pokonując w finale parę Wojciech Klein (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) - Oliwier Zejer 7-5, 6-3.